O PIERCINGU

18. ledna 2010 v 19:02 |  piercingy

O PIERCINGU


Jak provádíme piercing u nás v HELL.cz?

K piercingu používáme jednorázové streilní infuzní kanyly. Ty mají okolo jehly slabou bužírku, která po promíchnutí a vyjmutí jehly ve tkáni zůstane a slouží k protažení šperku dírkou po vpichu. Hned poté se bužírka zcela odstraní a váš piercing je hotový.

K piercingu dále používáme jednorázové sterilní rukavice, ne klasické nestrilní vyšetřovací rukavice, jak je zvykem ve většině studií. Křeslo, kde piercing provádíme, je před a po každém zákazníkovi očištěno dezinfekčním prostředkem.

Nový piercing zalepíme, aby byl chráněn před znečištěním a vybavíme vás sterilními čtverci a náplastmi pro nejbližší dny a antibakteriálním mýdlem na péči o nový piercing. A že jste to píchnutí vydrželi, bude i malá odměna...

U nás piercing nekončí propíchnutím, ale jeho zahojením a vaší úplnou spokojeností. Proto je v ceně piercingu i jeho zkrácení a případný další servis a čištění. V případě jakéhokoliv podezření, že se piercing nehojí dobře, je podrážděný či dokonce hnisá, nás bez obav kontaktujte, ať problém společně co nejdříve vyřešíme.

Používané šperky

Pro aplikaci nového piercingu jsou nejvhodnější šperky z titanu či biokomatibilní plastů.

Titan

Titan je jedním z hlavních materiálů pro výrobu piercingových šperků. Jeho nízká hmotnost, vysoká pevnost a inertnost (tzn. netečnsot) ve vztahu k chemickým látkám obsaženým v lidském těle z něj udělaly asi nejideálnější kov pro piercingové šperky. Elektrolýzou lze změnit barvu povrchu titanových šperků z původní šedo-hnědé na celou paletu barev.

Bioplast

Bioplast a PTFE Bioplast a PTFE jsou biokompatibilní plasty, které díky svým vlastnostem získávají stále významnější pozici mezi ostatními materiály. Díky svým vlastnostem (stejně jako titan jsou naprosto inertní, lehké a navíc ještě měkké) jsou používány pro většinu piercingů, největší uplatnění však nacházejí u piercingů v ústní dutině a surface piercingů.

V HELL.cz máte možnost zakoupit šperky z titanu, bioplastu a chirurgické oceli i samostatně. Nabízíme i možnost objednání šperků z katalogu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kolik ti je let??

7 a míň 2.5% (14)
8 -- 12 33.9% (190)
13 -- 14 46.3% (260)
15 a víc 17.3% (97)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama